top of page
Zoeken

Sponsorloop Max Havelaar Kindcentrum

  • Foto van schrijver: Wij Steunen Kenia
    Wij Steunen Kenia
  • 11 apr
  • 1 minuten om te lezen

En dan was het toch ineens 8 april, de dag van de sponsorloop 'leerlingen lopen voor leerlingen'. De sponsorformulieren waren bijna allemaal ingeleverd, het weer was fantastisch en iedereen had er zin in.

Lekker fruit en groente, bekertjes water, stempels en formulieren, alles lag klaar en rennen maar..

Hopelijk volgende week foto's van de ren. Hier alvast wat foto's van de voorbereidingen en van de overhandiging van de cheque. Maar dit is nog niet het eindbedrag, ook gedurende de dag kwam er nog geld binnen, zoals te zien is aan de aanpassingen van het bedrag: euro 9.762,50!! Niet te geloven. Asante sana leerlingen van de Max in Delft. Hiermee kunnen acht leerlingen een middelbare schoolopleiding volgen. Geweldig nieuws.



9.762,50 euro staat op de cheque die Kirsten Kok namens alle leerlingen aan Karin van Woerden van Wij Steunen Kenia overhandigt
9.762,50 euro staat op de cheque die Kirsten Kok namens alle leerlingen aan Karin van Woerden van Wij Steunen Kenia overhandigt


 
 
 

Comments


Subscribe Form

Thanks for submitting!

RSIN: 813739160

  • Facebook
  • Instagram

©2020. Met 🧡 ontworpen door Wij Steunen Kenia

bottom of page